Realizacje

Poznaj nasze realizacje

Fotowoltaika

Wdrożyliśmy rozwiązania fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw, pomagając im zmniejszyć ślad węglowy i obniżyć koszty operacyjne. Oferujemy zaawansowane systemy monitoringu, umożliwiające śledzenie wydajności instalacji w czasie rzeczywistym. Zainwestuj w przyszłość już teraz!

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Koncentrujemy się na tworzeniu przyszłościowej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych. Nasze projekty stacji ładowania są zaprojektowane z myślą o wygodzie, szybkości i dostępności. Korzystając z najnowszych technologii, nasze stacje oferują szybkie ładowanie, co pozwala kierowcom na efektywne i wygodne korzystanie z pojazdów elektrycznych.

Carporty

Świat efektywności energetycznej z naszymi nowoczesnymi carportami. Oferowane przez nas rozwiązania nie tylko chronią Twój pojazd przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, ale stanowią doskonałą alternatywę w przypadku braku możliwości montażu standardowych konstrukcji fotowoltaicznych na dachu lub gruncie. Nowoczesny design oraz bezpieczeństwo to wizytówka oferowanych wiat, spełniają one wymagania dotyczące zarówno stref wiatrowych jak i śniegowych. Dzięki innowacyjnej i modułowej konstrukcji Carporty posiadają możliwość montażu różnej wielkości paneli wykonanych w dostępnych na rynku technologiach m. in. monofacial, bifacial i full screen. Wartym podkreślenia jest również fakt zastosowania szczelnego rynnowego systemu montażowego, który zapobiega przenikaniu wody i całkowicie elminiuje efekt kapania wewnątrz carportu. Dołącz do zadowolonych klientów już dziś!

Magazyny energi

W pełni zaangażowani w tworzenie zrównoważonych systemów energetycznych, dostarczamy rozwiązania zapewniające nie tylko efektywne zarządzanie energią, ale także elastyczność i niezależność związaną z magazynowaniem energii.

Pompy ciepła

Dążymy do promowania zrównoważonej energetyki poprzez wdrażanie nowoczesnych pomp ciepła. Nasze pompy ciepła to nie tylko oszczędność energii, ale również krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.